Visos prekės Lietuvos teritorijoje pristatomos už 1.99 Eur.

Kaip išsirinkti langų valytuvą?

 Šiuolaikinis langų valytuvas- universalus valymo prietaisas, kuris gerokai palengvins Jūsų ruošos darbus. Juo lengvai nuvalysite nešvarumus nuo lango paviršiaus. Langų valymas tikrai nėra maloniausias užsiėmimas pasaulyje. Laimei, laikui bėgant turime vis pažangesnius pagalbininkus. Juk dar visai neseniai langus galėjome valyti, pasitelkdami tik šluostes ir langų valymo ploviklį, o šiandien galime panaudoti specialiai sukurtus langų valytuvus. 

Dvipusiai magnetiniai valytuvai- universalus pasirinkimas  langams

 Dėl integruotų viduje magnetų ir dvipusės konstrukcijos šie valytuvai valo langus iškart iš abiejų pusių. Šie valytuvai gali valyti paviršius įvairiomis kryptimis.

Renkantis valytuvą reikia atkreipti dėmesį į magneto stiprumą. Tai priklauso nuo modelio, kurį pasirinksite.   

(19-30 ir 20-30 mm langų valytuvai tinka daugumai standartinio dvigubo paketo plastikiniams langams) 

 5-12 mm langų valytuvas tiks viengubiems stiklams, 15-26 ir 20-30 mm langų valytuvai dvigubiems stiklams.

PASTABA: Pasirinkite, atsižvelgdami į tikrąjį stiklo dydį, kad išvengtumėte nepatogumų, kuriuos sukelia per didelė arba maža magnetinė jėga.

Stiklo storio matavimas

langu valymas

 

kaip pasirinkti langu valytuva

teleskopinis langų valytuvas

 

 

 Dideliems langams puikiai tiks teleskopinis valytuvas su kotu ir lenkta rankena. Langų valytuvas turi 26 cm pločio šluostę ir teleskopinį kotą, kurio ilgis reguliuojamas nuo 75 iki 155 cm. Reguliuojamos langų valytuvo padėtys padės sureguliuoti tinkamą valymo kampą. Taip pasieksit ir sunkiai prieinamas vietas.